Víkendový retreat SEDEM KLENOTOV ŽENY Za Tabačkou

08.09.2023, Piatok 15:00

Milovaná žena. Srdečne Ťa pozývame na nezabudnuteľný spoločný čas na Retreate Sedem Klenotov Ženy. Otvárame pre teba priestor poznania cesty Sedem Klenotov Ženy a darov, ktoré môžeš objaviť vo svojej jedinečnosti tvoriteľky života. ... viac

Víkendový retreat SEDEM KLENOTOV ŽENY Za Tabačkou
Milovaná žena. Srdečne Ťa pozývame na nezabudnuteľný spoločný čas na Retreate Sedem Klenotov Ženy. Otvárame pre teba priestor poznania cesty Sedem Klenotov Ženy a darov, ktoré môžeš objaviť vo svojej jedinečnosti tvoriteľky života. Retreat je venovaný absolventkám alebo budúcim účastníčkam, ale aj AKÝMKOĽVEK ŽENÁM, ktoré cítia vstúpiť na plavbu poznania múdrosti panvy a prepojiť sa hlbšie so svojou podstatou v kruhu žien.   Čo všetko na teba čaká:
 zdieľanie v bezpečnom kruhu podobne naladených žien
 tanec a prepájanie sa najmä s panvovou oblasťou, ktorá má pre náš život nezastupiteľnú úlohu
tantrajóga Mohendžodáro
spoločná púť na silové miesto v Banskej Štiavnici
ceremónia s medicínou Rape
Kakaová ceremónia s kakaom od pôvodných Mayov
špeciálny hosť – Mirka Kronerová a jej učenie práce s hlasom
rituálny bylinný kúpeľ a mnoho ďalšieho ….   Praktické informácie:
KEDY: 8.9. – 10.9. 2023
KDE: Banská Štiavnica (Malé trhovisko 17)
HODNOTA: 330€   REGISTRÁCIA A PODROBNÉ INFO:
info@sarapriestor.com Potrebná registrácia cez email!   LEKTORKY: Tereza Ruth a MaWu Ananke Tereza Ruth:
dlhodobo vedie kurzy tantrajógy pre ženy Mohendžodáro a je autorkou cyklu Sedem klenotov ženy. Sprevádza ženy pravidelnými skupinovými stretnutiami / Tanečné meditácie pre ženy /tiež ponúka individuálne konzultácie spojené s kraniosakrálnou terapiou.
Vo svojej práci vychádza zo svojich 15 ročných lektorských skúseností, z učenia tantry, tao, šamanských kmeňových tradícií a nepochybne taktiež zo svojho osobného života. Cíti sa hlboko inšpirovaná knihou Ženy, ktoré behali s vlkmi a archetypom Divokej ženy -Divošky, ktorý vo svojej práci napomáha objaviť v každej žene ako predpoklad vnútornému sebaobnoveniu a prinavráteniu k vlastnej jedinečnosti www.terezaruth.com MaWu Ananke:
Je sprievodkyňou na ceste rozpomínania si na múdrosť duše a základné prírodné zákony života na Zemi. Pracuje s aktiváciou kmeňových buniek a ich prastarou pamäťou zrodenia, ktorá je v nich zaznamenaná, vďaka pôvodným tradíciám mnohých kmeňov, s ktorými je v spojení a taktiež cez spojenie s nebeskými majstrami. Učí sa jednotnému jazyku srdca na svojich cestách a zasväteniach, ktorými prechádza po Južnej Amerike a iných častiach Zeme. Odovzdáva ho ďalej cez rituály, obrady, aktivácie, osobné iniciácie a liečenia, soundhealing a ďalšie formy energetickej práce, ktorú robí. V spolupráci s medicínou Rape vedie individuálne ceremónie. Pomáha ženám prebudiť vedomie panvy a otvoriť v sebe spojenie s posvätnosťou lona. Už niekoľko rokov je súčasťou tvorby sebaspoznávacích ceremónií a ženských retreatov, ako facilitátorka, lektorka. Tešíme sa na každú jednu z Vás. S láskou,
MaWu a Terezka 

Ďalšie akcie v tomto meste