Warfare 2.10.2022 Downtown Aréna Prievidza

02.10.2022, Nedeľa 10:00

Špeciálna airsoft akcie pod názvom Warfare ktorá prichádza opäť do Downtown Arény po 2 rokoch. Jednať sa bude o hry ktoré budu zahŕňať viacej MILITARY prvkov airsoftu ako klasické nedeľné airsoft akcie. – obmedzená ... viac

Warfare 2.10.2022 Downtown Aréna Prievidza
Špeciálna airsoft akcie pod názvom Warfare ktorá prichádza opäť do Downtown Arény po 2 rokoch. Jednať sa bude o hry ktoré budu zahŕňať viacej MILITARY prvkov airsoftu ako klasické nedeľné airsoft akcie. – obmedzená munícia
– tlačné zásobníky
– obmedzená kadencia
– obmedzený život
– zložitejší scenár _________________________ 𝐍𝐚́𝐫𝐨𝐜̌𝐧𝐨𝐬𝐭̌ 𝐚𝐤𝐜𝐢𝐞: 𝐩𝐨𝐤𝐫𝐨𝐜̌𝐢𝐥𝐲́
Náročnosť akcie udáva celkovú zdatnosť potrebnú na zvládnutie hry. _________________________ 𝐏𝐨𝐤𝐫𝐨𝐜̌𝐢𝐥𝐲́: military, scenárové a LARP akcie,taktiež celodňové akcie, ktoré trvajú v rozsahu 4 a viac hodín, na hry je potrebná fyzická zdatnosť, komunikácia s tímom a spoluhráčmi, tiež komunikácia s veliteľským tímom, dresscode už môže byť žiadaný _________________________   !!! Začiatok brífingu – 10:00 !!!   !!! DOPORUČUJEME BATERKY A INÉ SVIETIDLÁ BUDE SA ZHASÍNAŤ !!! 𝐓𝐲𝐩 𝐚𝐤𝐜𝐢𝐞: CQB MILITARY 𝐌𝐢𝐞𝐬𝐭𝐨 𝐤𝐨𝐧𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐚𝐤𝐜𝐢𝐞: Downtown Aréna Prievidza _________________________   𝐃𝐚́𝐭𝐮𝐦: nedeľa 2.10.2022 VSTUP:
 𝟏𝟎 € Každý jeden hráč je POVINNÝ doniesť si reflexnú vestu na označenie vyradenia z hry zásahom, vesty budú kontrolované pri vstupe 𝐒𝐈𝐄𝐓̌𝐊𝐎𝐕𝐄́ 𝐎𝐊𝐔𝐋𝐈𝐀𝐑𝐄 𝐒𝐔́ 𝐙𝐀𝐊𝐀́𝐙𝐀𝐍𝐄́ ! 𝐙𝐚𝐜̌𝐢𝐚𝐭𝐨𝐤:
Nedeľa 10:00
𝐇𝐫𝐚𝐜𝐢𝐚 𝐝𝐨𝐛𝐚: cca.4 hodiny
𝐒𝐭𝐫𝐚𝐧𝐲: modrá | červená 𝐓𝐲𝐩 𝐡𝐫𝐲: NA MIESTE 𝐌𝐞𝐫𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐳𝐛𝐫𝐚𝐧í (𝐉𝐨𝐮𝐥𝐞):
1.5j 0.28g BB (AEG)
1.5j 0.36g BB (Plyn, HPA, CO2) 𝐒𝐭𝐫𝐞𝐥̌𝐛𝐚: SEMI ! 𝐏𝐲𝐫𝐨𝐭𝐞𝐜𝐡𝐧𝐢𝐤𝐚: Povolené sú len AIRSOFT GRANÁTY 𝐑𝐞𝐬𝐩𝐚𝐰𝐧: povieme na mieste 𝐒𝐜𝐞𝐧𝐚́𝐫:
WARFARE 𝐉𝐄 𝐙𝐀𝐊𝐀́𝐙𝐀𝐍𝐄́
– 𝐏𝐎𝐔𝐙̌𝐈́𝐕𝐀𝐓̌ 𝐙𝐕𝐔𝐊𝐎𝐕𝐔́ 𝐏𝐘𝐑𝐎𝐓𝐄𝐂𝐇𝐍𝐈𝐊𝐔 !
– 𝐕𝐒𝐓𝐔𝐏𝐎𝐕𝐀𝐓̌ 𝐃𝐎 𝐔𝐙𝐀𝐕𝐑𝐄𝐓𝐘́𝐂𝐇 𝐁𝐔𝐃𝐎𝐕 𝐀𝐑𝐄𝐀́𝐋𝐔 !
– 𝐍𝐈𝐂̌𝐈𝐓̌ 𝐀 𝐏𝐑𝐄𝐒𝐔́𝐕𝐀𝐓̌ 𝐏𝐑𝐄𝐊𝐀́𝐙̌𝐊𝐘 !
– 𝐅𝐘𝐙𝐈𝐂𝐊𝐘 𝐀 𝐒𝐋𝐎𝐕𝐍𝐄 𝐍𝐀𝐏𝐀́𝐃𝐀𝐓̌ 𝐒𝐏𝐎𝐋𝐔𝐇𝐑𝐀́𝐂̌𝐎𝐕 !
! 𝐙𝐀 𝐏𝐎𝐑𝐔𝐒̌𝐄𝐍𝐈𝐄 𝐕𝐘𝐒̌𝐒̌𝐈𝐄 𝐔𝐕𝐄𝐃𝐄𝐍𝐘́𝐂𝐇 𝐁𝐎𝐃𝐎𝐕 𝐉𝐄 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐀́𝐓𝐎𝐑 𝐎𝐏𝐑𝐀́𝐕𝐍𝐄𝐍𝐘́ 𝐕𝐘𝐋𝐔́𝐂̌𝐈𝐓̌ 𝐇𝐑𝐀́𝐂̌𝐀 𝐙 𝐇𝐑𝐘 ! Dôrazne žiadame každého účastníka sobotnej AS akcie, aby si dôkladne prečítal pravidlá, nakoľko ako pri tejto tak aj pri ďalších AS akciách bude zavedené pravidlo 3x a dosť. To znamená že každý hráč, ktorý bude iným hráčom 3x označený za porušovanie pravidiel, bude okamžite vyradený z hry.
Na organizáciu a hladký priebeh hry budú dohliadať poverení hráči označení špeciálnou páskou.
Všeobecné pravidlá airsoftu
1. Každý hráč sa zúčastňuje akcie na svoje vlastné riziko.
2. Každý hráč je povinný počas celej akcie používať ochranné prostriedky(okuliare, maska)
3. Každý hráč je povinný priznať zásah (aj od vlastného spoluhráča). Odrazené BB neplatí ako zásah.
4. Každý hráč po zásahu zahlási „mám“, zdvihne ruku a odchádza na respawn. Nijako už nezasahuje do hry (neháda sa, neprezrádza pozície – ani vlastné, ani protihráča). Najkratšou cestou odchádza na respawn.
5. Za zásah sa počíta aj dotyk zbraňou alebo rukou.
6. Za zásah sa počíta aj zvolanie ‚máš‘ vo vzdialenosti menšej ako dva metre (hráč môže použiť túto možnosť len ak priamo vidí protihráča). Toto pravidlo neplatí pri väčšej vzdialenosti ako 2m alebo ak je protihráč za zatvoreným oknom, dverami, rohom, stenou alebo inou prekážkou.
7. Po zásahu do zbrane sa zbraň nesmie ďalej používať na streľbu. Je možné použiť záložnú alebo požičať si zbraň od živého spoluhráča. Zasiahnutá zbraň je opäť použiteľná až po vstupe na respawn. Na mieste je každý hráč povinný vypísať papiere spojené s hrou na vlastnú zodpovednosť. Parkovanie: pred areálom Downtown Aréna Prievidza. Viac info na airsoft@vietcong.sk
Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu ! 

Ďalšie akcie v tomto meste