ZÁKLADY tanca KIZOMBA - RETRO ROCK PUB

18.03.2023, Sobota 13:00

Poznáš romantický a zmyselný tanec KIZOMBA? Zapáčil sa ti, ale nemôžeš sa ho učiť pravidelné cez týždeň na našich stredajších kurzoch? Na sobotu 18.3. sme pripravili práve NIEČO PRE TEBA – JEDNODŇ ... viac

ZÁKLADY tanca KIZOMBA - RETRO ROCK PUB
Poznáš romantický a zmyselný tanec KIZOMBA? Zapáčil sa ti, ale nemôžeš sa ho učiť pravidelné cez týždeň na našich stredajších kurzoch? Na sobotu 18.3. sme pripravili práve NIEČO PRE TEBA – JEDNODŇOVÝ intenzívny KURZ zameraný na ZÁKLADY TANCA KIZOMBA. 5 hodín výuky sú zostavené tak aby po ich absolvovaní si si Kizombu mohol(a) už na základnej úrovni zatancovať kdekoľvek na party, ale aj ďalej rozvíjať na rôznych workshopoch a festivaloch na Slovensku, či v zahraničí. Kurz je určený najmä pre tých, ktorí už majú nejaké skúsenosti s párovými tancami (štandardné, latinskoamerické, ľudové, salsa, bachata … a pod.) a máte aspoň základné pohybové danosti (koordinácia pohybu do hudby). Na kurz NIE JE POTREBNÉ PRÍSŤ S PARTNEROM … na kurze sa partneri budú striedať (nie je povinné), aby ste si získané skúsenosti vedeli vyskúšať s viacerými tanečnými partnermi. Počet účastníkov je limitovaný a budeme sa snažiť, aby počet tanečníkov a tanečníc bol vyrovnaný a mohli ste si všetci plnohodnotne zatancovať v pároch. Ak si z okolia a Kizomba ti učarí, budeš mať možnosť si získané základy ďalej rozvíjať na našich pravidelných kurzoch ( nasledovný Level2A plánujeme otvoriť v stredu 29.3.). Pre tanečníkov, ktorý už u nás začiatočnícky kurz v minulosti absolvovali ( štandardný, alebo intenzívny ), ponúkame tento intenzívny kurz absolvovať ako opakovanie s 20% zľavou Začiatok kurzu sme naplánovali na 13:00 a koniec workshopu na 19:00 … výuku sme rozdelili do niekoľkých blokov medzi ktorými budú 2 až 3 kratšie prestávky a jedna dlhšia 20 minútová prestávka na občerstvenie. Po skončení workshopu pokračuje tanečný program v Martine našou tradičnou AFROLATINO PARTY https://www.facebook.com/events/884938366131261 Cena workshopu: 30 € / osoba ( v rátane vstupu na Afrolatino party ).
DÔLEŽITÉ: Na kurz je potrebné sa dopredu prihlásiť e-mailom na: kizomba.martin@gmail.com a do stredy 15.3. uhradiť poplatok na číslo účtu: SK42 1100 0000 0029 4602 6518 ( do poznámky uviesť meno_priezvisko ). Podľa počtu prihlásených v piatok 17.3. doobeda zverejníme, či je možné prísť aj priamo v Sobotu na kurz a zaplatiť poplatok na mieste. Podnik sa otvára už o 12:45, aby ste sa stihli na kurz pripraviť a mohli sme začať načas o 13:00. Kurzy Kizomba zastrešuje TSM Services s.r.o. Pre viac info nás môžete kontaktovať na 0907 420 616 ( v pracovných dňoch volajte až po 15:30 !!! ) Tešíme sa na Vás … Ivan a Majka – dlhoroční zanietenci Kizomby a lektori tanca z Martina.

Ďalšie akcie v tomto meste