Zážitkový seminár pre ženy Jazdecký klub Almus

15.07.2023, Sobota 09:00

Spojiť to čo milujeme…
Priateľstvo, sesterstvo, príroda, kone a zvuk. Keď nás zvuk predbehol ešte skôr ako dosadol nápad spojiť stretnutie nás žien v prírode v prítomnosti koní a prepojiť to so zvukom hry na kryšt& ... viac

Zážitkový seminár pre ženy Jazdecký klub Almus
Spojiť to čo milujeme…
Priateľstvo, sesterstvo, príroda, kone a zvuk. Keď nás zvuk predbehol ešte skôr ako dosadol nápad spojiť stretnutie nás žien v prírode v prítomnosti koní a prepojiť to so zvukom hry na kryštálových miskách.
Pozývame ťa na zážitok, ktorý bude v tebe hlboko ukotvený.
Čo nás čaká:
Stretnutie žien slobodných a živých v spojení so srdcom. Cez spoznanie sa v spoločnom zdieľaní, prejdeme k stretnutiu s koňmi a hrou na kryštálové misy sa vyladíme do rovnováhy.
Stretnutie začína o 9:00 v Lipníku a spoločne sa naladíme na zdieľanie, ktoré bude nádherne tvorené spoločne s vami. Elayí Erika a Lenka Ruana nás spoločne privítajú do spolutvorenia tohto stretnutia.
Po obedíku sa stretneme s koníkmi v jazdeckom klube Almus, kde nás Lenka prepojí s týmito štvornohymi tátošmi a užijeme si zážitkové stretnutie s nimi zamerané na podporenie osobnej sily, komunikácie, dôvery a spolupráce a toho čo sa nám v procese otvorí.
A ako posledné sa na ukotvenie celého bytia ponoríme vo zvuku kryštálových mís do ich liečivých vĺn, do rovnováhy. S týmto zvukom nás prepojí Elayí Erika. Kedy: 15.7.2023, od 9:00 do 17:00
Kde: Lipník 97, okres Prievidza
Príspevok 79€, zahŕňa náklady na priestor, bytosti koní, bytosti sprievodkýň a obedík s občerstvením. So sebou si priniesť: karimatku, šatku, deku, príp. osobné kryštály a vodu… Erika si svoju rolu ženy vybrala a prešla cestu, kým si ju osvojila tak, aby sa v nej cítila ukotvená. Sprievodkyňa terapeutickými technikami cez sebapoznanie a prácu s telom a posvätnou sexualitou, uchopuje život v jeho láskavosti, ľahkosti a materským náručím. Hrou na misky vás podporí vo vašej rovnováhe a spojení s frekvenciou srdca. Lenka Humajová je už od detstva prepojená s koňmi, toto prepojenie začalo byť hlbšie vyse 17 rokov dozadu od kedy si spolu s ocinom zaobstarali svoje vlastné koníky. Postupne to prerástlo z vášne do práce a keďže cítila už počas štúdia na VŠ, že by rada svoj odbor psychológiu využila aj pri koníkoch, urobila si hipoterapeutucký kurz kde sa začala venovať aj zdravotne a mentálne handicapovaným detičkám. Jazdectvu sa venovala aj športovo pričom dosiahla viaceré úspechy ako viacnásobný Champión SR a mnoho iného. Stále ale cítila, že toto nie je úplne ten smer ktorým chce ísť aj preto si posledné dva roky dokončila terapeutické kurzy, pretože chcela prepojiť kone a ženy. Sama videla aký hlboký vplyv na nás môžu mať tieto štvornohé tátoše a čo všetko sa vieme od nich navzájom učit. Aj preto vznikol tento zážitkový seminár aby ste si vy milé žienky užili toto prepojenie.

Ďalšie akcie v tomto meste