Bratislavská knižná burza 2020 Stará tržnica

03.10.2020, Sobota 09:00

Dovoľujeme si Vás pozvať na najväčšiu knižnú burzu na Slovensku. Táto jedinečná akcia sa bude konať každú sobotu v čase od 09:00 do 15:00, v Starej tržnici – na poschodí. Predávať sa budú najmä knihy, ale ... viac

Bratislavská knižná burza 2020 Stará tržnica
Dovoľujeme si Vás pozvať na najväčšiu knižnú burzu na Slovensku. Táto jedinečná akcia sa bude konať každú sobotu v čase od 09:00 do 15:00, v Starej tržnici – na poschodí. Predávať sa budú najmä knihy, ale popritom sa určite objavia aj gramoplatne, pohľadnice, časopisy, CD-čka, komiksy a plagáty.
Vstup pre návštevníkov je samozrejme zdarma. BEZPEČNOSŤ A HYGIENA
Na knižnej burze v Starej tržnici budú z dôvodu pandémie platiť prísnejšie hygienické opatrenia. Prosíme, rešpektujte pokyny usporiadateľskej služby a pokiaľ sa necítite úplne fit, nechajte si radšej návštevu knižnej burzy na inokedy. Venujte, prosím, pozornosť aj nasledujúcim odporúčaniam:
– Nebojte sa použiť dezinfekciu rúk – aj opakovane!
– Dodržiavajte primeraný odstup od ostatných návštevníkov.
– Vo vnútorných priestoroch je potrebné si zakryť ústa a nos rúškom, chránite tak nielen seba, ale aj vaše okolie.
– Ak sa u vás objavia príznaky akútneho respiračného ochorenia, je potrebné kontaktovať telefonicky svojho ošetrujúceho lekára a opustiť priestory knižnej burzy. V prípade vzniku akútneho respiračného ochorenia (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie) ste povinní zostať v domácej izolácii.
Ďakujeme za vašu ohľaduplnosť a prajeme vám príjemné chvíle strávené na knižnej burze v Starej tržnici.

Ďalšie akcie v tomto meste