Čarovný čas v nás: Cacao Healing Ceremony GEMINI CENTRUM

27.11.2022, Nedeľa 16:00

Toto obdobie mesiac pred Slnovratom je špeciálne a posvätné. Tma na našej polovici zemegule stále narastá a vyzýva nás, aby sme svetlo hľadali v sebe. Tak, aby sme nakoniec počas Slnovratu dokázali naplno rozžiariť svoju vn& ... viac

Čarovný čas v nás: Cacao Healing Ceremony GEMINI CENTRUM
Toto obdobie mesiac pred Slnovratom je špeciálne a posvätné. Tma na našej polovici zemegule stále narastá a vyzýva nás, aby sme svetlo hľadali v sebe. Tak, aby sme nakoniec počas Slnovratu dokázali naplno rozžiariť svoju vnútornú betlehemskú hviezdu, ktorú vo svojich srdciach všetci nosíme, či už tomu veríme, alebo symbolicky.
Je to čas, ktorý je doslova čarovný a my sa na toto čaro príchádzajúcich Vianoc či Slnovratu spoločne naladíme v spoločnosti ducha kakaa a ďalších krásnych ľudí či bytostí. S láskou ťa pozývame na CACAO HEALING CEREMONY. Pomocou kakaovej medicínky sa napojíme na našu dušu a srdce, čo je veľmi dôležité. Drieme tam naša skrytá sila a tou silou je láska.
Otvoríme sa kráse, ktorá je v nás, ktorá už je našou súčasťou a dovolíme jej prežiariť našu prítomnosť. Prečo práve kakao? Mezoamerické kultúry objavili kakao už pred 3500 rokmi. Už vtedy bolo veľmi vzácne, využívalo sa ako platidlo a pila ho prevažne elita. Hlavnou látkou kakaa je Teobromín, ktorý má povzbudzujúce účinky a prekladá sa doslova ako Jedlo Bohov. Obsahuje veľa antioxidantov, vitamínov, okysličuje nervový systém a uvoľňuje svalstvo.
Kakao však predovšetkým otvára srdcia, zbližuje ľudí, pomáha spojiť sa s našim vnútorným dieťaťom, vedie nás k vďačnosti, hravosti a tvorivosti.   Pred podujatím odporúčame byť na ľahkej strave, aspoň 4 hodiny nepiť kávu a dodržiavať pitný režim pred i po ceremónii.   Stačí si priniesť úsmev, lásku v srdci, pohodlné oblečenie a o všetko ďalšie sa postaráme. Môžeš si priniesť i vlastné krištály a amulety na dobitie.   Cena 35€
(platba na mieste možná len v hotovosti, nutné je prihlásenie sa cez správu)   Ceremóniou vás budeme sprevádzať my, Miška Tišková a Dari Szép POZOR! Pre správnu rezerváciu miesta je potrebné vopred sa prihlásiť, najneskôr však deň pred ceremóniou!   V prípade otázok radi poradíme.   Tešíme sa na teba! Prihlasovanie je online cez rozvrh na adrese:
https://geminicentrum.sk/rozvrh

Ďalšie akcie v tomto meste