Dokonalé antistresové ráno s jogou a tvárovou jogou VILOMA YOGA

08.10.2022, Sobota 09:00

Srdečne Vás pozývame na „Dokonalé antistresové ráno s jogou a tvárovou jogou.“ Začnime svoj víkend radostne a starostlivosťou o seba. Dnešná joga bude pôsobiť nielen na naše fyzické telo, ale hlavne na ... viac

Dokonalé antistresové ráno s jogou a tvárovou jogou VILOMA YOGA
Srdečne Vás pozývame na „Dokonalé antistresové ráno s jogou a tvárovou jogou.“ Začnime svoj víkend radostne a starostlivosťou o seba. Dnešná joga bude pôsobiť nielen na naše fyzické telo, ale hlavne na energetickú rovnováhu organizmu a nervového systému a tým upokojuje myseľ a zároveň zvyšuje schopnosť zvládať stres.
Náplňou lekcie bude bdelé vnímanie seba v ásanach, spojenie pozícií s dychom a taktiež relaxácia. Spojenie týchto troch elementov tvorí harmonický celok, ktorý umožňuje dokonalé sústredenie pozornosti na seba samého. Joga nám pomôže k tomu, aby sme sa cítili dobre, aby sme boli v harmónii sami so sebou a s okolitým svetom.
Ak sa cítite často unavení a vyčerpaní, máte nedostatok energie pridajte sa a vyskúšajte dnešnú jogu. Prejdeme krátkou dynamickou časťou, ktorá naše telo zohreje a prirodzene sa začnú vyplavovať endorfíny-hormóny šťastia. Následne budeme postupne zjemňovať, ponaťahujeme celé telo a tým obnovíme jeho prirodzený potenciál. Na tvárovej joge s Ivkou Blažejovou si prejdeme rozcvičku, precvičíme všetky partie tváre, krku a dekoltu, aby sme prirodzene omladli a na záver si doprajeme ANTISTRESOVÚ masáž.
Môžete prísť aj bez make upu. Spoločne si vyčistíme tvár. Ak potrebujete vypnúť vlasy, doneste si čelenku alebo gumičku, všetky ostatné pomôcky donesiem.
Na záver si môžete poskúšať kozmeceutiká Larens, aj sa nalíčiť skvelými make upmi bez silikónu, s obsahom kyseliny hyalúronovej a kolagénu. Tešíme sa na Vás naživo, ale aj online, alebo zo záznamu (link bude platný 7 dní). Program:
9:00 hod. – 10:00 hod. YOGA (Janette Hrnko)
10:15 hod. – 11:00 hod. TVÁROVÁ JOGA
(Ivana Blažejová) Link na prihlásenie:
https://calendiari.com/event/lCYDCsBBKE Príspevok 29,- eur na číslo účtu Viloma Yoga:
SK 97 02 00 00 00 00 39 18 55 71 56

Ďalšie akcie v tomto meste