Healing party - Chi kung meditácia v prírode FUDI POINT

15.08.2023, Utorok 18:00

Poď na healing party – Chi Kung meditácia v prírode kedy:
každý UTOROK 18:00-19:00, ŠTVRTOK 17:30-18:30 kde:
slnečno: FUDI point, Karpatská 2387, Trenčín (pláž pri golfovom ihrisku)
daždivo: štúdio New You, ... viac

Healing party - Chi kung meditácia v prírode FUDI POINT
Poď na healing party – Chi Kung meditácia v prírode kedy:
každý UTOROK 18:00-19:00, ŠTVRTOK 17:30-18:30 kde:
slnečno: FUDI point, Karpatská 2387, Trenčín (pláž pri golfovom ihrisku)
daždivo: štúdio New You, Bezručova 64, Trenčín (bývalá City University) Popis:
Beáta Liptáková MBA – mentorka pre spokojnosť, pre Vás pripravila blahodárne lekcie Chi Kung pre harmonizáciu mysle, tela a duše, upokojenie emócií a načerpanie chuti do života. O čo ide?
Chi Kung je meditácia v pohybe, ktorá lieči a formuje telo na energetickej úrovni, vytvára harmóniu mysle a duše. Zvyšuje výkon mozgu a podporuje vnútorné vyžarovanie. Chi (Čchi) je základná životná sila a my sa ju naučíme prebúdzať tak aby pracovala pre náš prospech. Kung je práca s touto životnou silou. Ladnými pohybmi v spojení s dychom si ukážeme ako na to. Ako to prebieha?
Stretávame sa v malej skupinke max 12 ľudí pod vedením Bei. Začíname 15 min meditáciou. Uvoľníme telo, dýchame … pokoj a súlad prestupuje každou bunkou tela.. Si tu len Ty a chvíľka pre Teba.. Cítiš, ako sa uvoľňuje tvoj stuhnutý krk, chrbát. Problémy v hlave, stres, napätie tu nemajú priestor. Pokračuješ 25 min Chi Kungom a vychutnávaš si dômyselne vyvinuté pohyby v spojení s dychom, ktoré Ťa spájajú s energiou kvantového poľa. Zažívaš pocity, ktoré slovami ťažko opísať. Záver 10 min venujeme koherentnému dýchaniu, vystúpeniu z meditácie a aktu vďačnosti. Po cvičení si 10 min posedíme v rozhovoroch na tému metafyzika, kvantová veda, univerzálne zákony. Rezonuje s Tebou aspoň jedna veta? Našepkávajú Ti Tvoje myšlienky že toto je pre Teba? Pridaj sa k nám. Čo garantujem?
Pohodovú, príjemnú atmosféru v bezpečnom prostredí New You štúdia.
Štúdio pre spokojnú myseľ Bea tvorila so zámerom priniesť k Tebe možnosť resetnúť sa po náročnom pracovnom dni. Dopraj si chvíľku pre seba na upokojenie a dobitie, využi príležitosť slobodne sa nadýchnuť a vydýchnuť, zdieľaj a otváraj témy o živote. Čo si so sebou priniesť?
Pohodlné oblečenie a obuv, fľašu s vodou Aká je cena?
Poplatok za jednu lekciu na pláži Fudi point je 7€. Poplatok za jednu lekciu v štúdiu new you je 10€.
Ponúkam zvýhodnenú cenu 40€ za 5 vstupov. Na lekciu sa treba prihlásiť najneskôr 1 deň vopred. Pre viac info ma kontaktuj telefonicky: 0905 393 872, alebo mailom: bea@newyou.sk Teším sa na spoločné healing party.

Ďalšie akcie v tomto meste