Koncert Lash&Grey v Piešťanoch | ARTA

13.06.2024, Štvrtok

Táto dvojica patrí medzi najvýraznejšie mladé osobnosti slovenskej hudobnej scény a za posledné dva roky koncertovali na svetoznámych pódiách vo viac ako 11 krajinách. Dvojica Kristína Mihaľová a Jakub & ... viac

Koncert Lash&Grey v Piešťanoch | ARTA

Táto dvojica patrí medzi najvýraznejšie mladé osobnosti slovenskej hudobnej scény a za posledné dva roky koncertovali na svetoznámych pódiách vo viac ako 11 krajinách. Dvojica Kristína Mihaľová a Jakub Šedivý prichádzajú po prvýkrát do ARTY. Prinesú originálny zvuk pripomínajúci svetovú produkciu a intímne výpovede bez zbytočnej melanchólie.  

Lash&Grey koncertovali na svetoznámych pódiách ako Carnegie Hall v New Yorku, festivaloch v Mexico City, Guadalajare, v Paríži, Taliansku, Švédsku, Belgicku, Holandsku, Nemecku a mnohých ďalších.

Kristína sa ako jediná Európanka dostala do finále TOP 5 spevákov z celého sveta najprestížnejšej jazzovej vokálnej súťaže Sarah Vaughan Jazz Vocal Competition v New Jersey 2022. Lash&Grey majú na svojom konte tiež viaceré domáce ocenenia ako Cenu Anděl za najlepší slovenský album “Blossom Of Your World”, Radio_Head Award za najlepší debutový album (Sleepin’ With The Lights On), či skladbu roka (After War).

Koncert sa uskutoční v srrdci kultúrno-kreatívneho centra ARTA, v jeho vonkajšom átriu. (V prípade nepriaznivého počasia sa koncert uskutoční vo vnútri v Event space.)

 

Vstup: 15 EUR predpredaj / 13 EUR zľavnené / 20 EUR na mieste. 
Predpredaj: https://goout.net/sk/lash-and-grey/szpjyex/

_ _ _
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Ďalšie akcie v tomto meste