SIT DOWN S VERONIKOU CIFROVOU OSTRIHOŇOVOU

05.10.2023, Štvrtok 19:00

Už túto jeseň sa v Kursalone môžete tešiť na talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a inšpiratívnymi hosťami o ich výnimočných životných príbehoch. Večer, ktorý vám vyčar& ... viac

SIT DOWN S VERONIKOU CIFROVOU OSTRIHOŇOVOU

Už túto jeseň sa v Kursalone môžete tešiť na talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a inšpiratívnymi hosťami o ich výnimočných životných príbehoch. Večer, ktorý vám vyčarí nie len úsmev na tvári, ale motivuje a predstaví vám silné príbehy hostí.

| HOSTIA |
V talk show sa predstaví známa slovenská novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová, ktorá sa venuje spoločenským a politickým témam. Zuzana pôsobí viac ako 5 rokov v denníku SME, je známa silným zmyslom pre spravodlivosť a nebojí sa veci pomenovať presne tak, ako sú. Známa je aj vďaka diskusnej relácií Rozhovory ZKH.
Veronika privíta aj jedného z najznámejších moderátorov na Slovensku. Matej „Sajfa“ Cifra sa moderovaniu venuje od roku 2000, známy je z vysielania Fun rádia a svojím humorom zabáva desať tisíce divákov na YouTube.
Podujatie je tlmočené do slovenského posunkového jazyka.

voľné sedenie: 22€ / ZŤP lístok 20€ (Pri vstupe je potrebné predložiť preukaz ZŤP)
VIP box A s miestenkou a občerstvením: 25€

VIP box B s miestenkou a občerstvením: 100€ / 4 osoby

Podujatie je súčasťou Divadelnej jesene Trenčianske Teplice. Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.

 

Lístky: https://www.ticketportal.sk/event/Sit-down-s-Veronikou-Cifrovou-Ostrihonovou

 

Ďalšie akcie v tomto meste